NAPSALI O NÁS

Znovu zlato! Posádka z Prostějovska zazářila

Posádka Team-green motorsport z Prostějovska se nezastaví. Ani předešlé víkendy neodpočívala, naopak se účastnila několik podniků rallye na Moravě. Tentokrát se zadařilo na Rallye Vyškov. A to i přes technické problémy.

CELÝ ČLÁNEK

Team Green vítězí na dvou frontách

Po triumfu v Tatrách mezi historickými vozy v rámci slovenského šampionátu se Team Green Motorsport ze Dzbelu u Konice účastnil také Rallye Moravský Kras, tedy druhého podniku Českomoravského poháru. A zelený tým na téměř domácí akci dokázal opět zvítězit.

CELÝ ČLÁNEK

Další bedna: Motoristé z Hané řádí dál

Léto je zde. Lidé včetně řady sportovců se rozutekli na dovolené a mnoho závodníků či hráčů si tak načas dává pauzu. Ne tak posádka Romana Burgeta z Konice. Také konec června byl ve znamení závodění. Koničtí přitom plynule navázali na předešlou účast na slovenském mistrovství, kde se jí výborně dařilo, posádka z Prostějovska totiž závod pod Tatrami ovládla. Nyní ji čekala poněkud jiná trať, s jiným převýšením a terénem.

CELÝ ČLÁNEK

Team Green Motorsport vyhrál v Tatrách

Sezóna automobilových soutěží už se rozjela naplno. A pro team-green motorsport z Dzbelu u Konice to byl náročný a hodné emotivní start. Nejprve se Škodou 130RS pro technické problémy jednu soutěž nedokončil, aby pár dní poté zvítězil na Slovensku.

CELÝ ČLÁNEK

Bronz s trpkou chutí. Burget smolně ztratil prvenství

Domácí podnik Futures Contproduct Rally Morava, dříve Rally Jeseníky, skončil pro posádku team-green obrovskou smůlou. Závodník Roman Burget přišel o zisk titulu za sezonu 2020.

CELÝ ČLÁNEK

Team-green motorsport se stále drží na čele

Posádka stáje team-green motorsport s jezdcem Romanem Burgetem si zajistila o uplynulém víkendu na domácím podniku  Rally Vyškov ziskem 2. místa udržení přední příčky v průběžném pořadí LIQUI MOLY RALLYSPRINT SERIE ve tříde 17.

CELÝ ČLÁNEK

Fotbalový gólman z Jesence válí i v rally. Se škodovkou stotřicítkou

Fotbaloví fanoušci jej dobře znají z branky týmu Jesenec/Dzbel, Roman Burget ale vyniká i v jiném sportu. Podlehl vábení rychlých kol a postavil parádní závodní speciál Škoda 130 RS.

CELÝ ČLÁNEK