O NÁS

Na základě vrozené diagnozy vznikl v roce 2018 v obci Dzbel v okrese Prostějov náš Rallyový team J Team –Green proto, že máme rádi zelenou, a také proto, že se nám už historicky osvědčila v naší motokrosové historii, kde se tato barva pojila  a pojí nerozlučně se značkou Kawasaki.  Aby mohl ale vzniknout team, muselo se pořídit nějaké Rallyové auto, byla tedy pořízena Škoda 120S, pochopitelně zelená, se kterou absolvovala posádka Burget R. – Čagánek M. Zlínskou Barum Rally v rámci Star Rally Historic svou první dokončenou soutěž, když nepočítáme test tohoto vozu v pozici předjezdce na Rally Železné hory 14 dní před touto soutěží, kde usedl na sedadlo spolujezdce V. Bock.

Do konce roku stihl s tímto vozem ještě R.Burget s J.Kunstem absolvovat Rally Jeseníky, kde se umístily na 4. pozici a posledním podnikem byla Rally světlá nad Sázavou, kde R. Burget  s D. Palieskem dosáhli 1. pódiového umístění ve třídě, a to vydřenou 3. příčku. Od roku 2015 kdy bylo auto postavené to byla zároveň také historicky první soutěž, kde se tento krásný vůz umístil na stupni vítězů.

Na další sezonu 2019 již byla nachystána pro posádku R. Burget zcela nově postavená Škoda 130RS do sk. 17, která se sice dokončila až v půli sezony, nicméně se team díky tomu rozrost o druhou posádku, a to Tomáše Fleka z Němčic u Boskovic, který převzal 120Sko po R. Burgetovi.

V sezoně 2019 přišel také nový spolujezdec Michal Poch z jižních Čech a trochu neplánovaně usedl vedle Tomáše Fleka také otec Michala Ivo Poch. Tím se doformovalo teamové minimum a stala se z nás perfektní parta, která tvoří hlavní osu teamu. V sezoně 2019 se podařilo po vyléčení dětských nemocí se  130kou dosáhnout ale i tak cenných výsledků v podobě vyhrané Rally Pačejov, takže první zlato a poté 3. místo na Rally Železné hory. Nutno říci, že i přesto, že vůz se dokončil až v polovině sezóny, chybělo R. Burgetovi a M.Pochovi k titulu vícemistra v celkovém hodnocení jen dokončit Rally na Vsetíně v pořadí, které drželi až do předposlední RZ a o které vinou jezdecké chyby a výletu mimo trať přišly.

120Sko s  novou posádkou v podobě s T.Flek a I. Poch rovněž v testovacím módu dokončuje úspěšně Rally Kroměříž a vůz doznává značných změn, které spolu s nasbíranými zkušenostmi snad povedou v nadcházející sezóně k lepším a lepším výsledkům. Bojovat budeme jak v Českém mistrovství se Škodou 130RS – Burget-Poch, tak v Českomoravském poháru Rally se Škodou 120 S a posádkou Flech – I.Poch.

Budeme se na Vás těšit a zároveň se snažit Vás při plnění si našeho snu Vás bavit a nezklamat J